| jon987654321 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca cablurile de date iphone neoriginale incarca telefonul? ...Si de unde pot sa cumpar un cablu de date original?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

De unde Dumnezeu ai mai auzit si asta?
Important e sa fie pentru Iphone. Uite aici pentru iphone 4:
http://www.shopmania.ro/q-cablu-de-date-apple-iphone-4-original

2 răspunsuri:
| jon987654321 explică (pentru horia2012):

Am rezolvat mi"am luat unul original pai eu aveam un cablu replica si a mers cateva zile si dupa nu a mai mershappy

| horia2012 a răspuns (pentru jon987654321):

Ai dreptate daca te referi la cabluri replica. Eu ma refeream la cabluri originale produse de alti producatori in afara de Apple. Mie mi s-a stricat cablul original Nokia. Putem sa iau o facatura de 12 lei, dar am preferat sa dau 25 pe unul original produs de italieni. Oricum, bine ca ai rezolvat.