| Ideeall a întrebat:

Am un cablu de date de Galaxy s4, dar am conectat cablul la pc si arata ca incarca dar nu pot transfera nimic in pc. Am incercat mai multe dar toate au avut aceeasi problema. Sunt cablurile stricate? Si inca ceva, cu o replica de cablu de date am reusit sa transfer poze in pc, iar cu celelalte nu. Alta problema, se incarca telefonul foarte greu. Acum am cumparat alt cablu original si nu mai am probleme cu el.

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Eu am foaaarte multe cabluri de date de la telefoane, iar unele nu merg sa transferi date de la un anumit telefon, iar la altele merg. Nu am gasit o explicatie pentru asta, depinde de la telefon la telefon.