| LauraAnca66 a întrebat:

Vreau să știu câte minute și sms-uri mi-au activat cei de la Vodafone, la ce număr apelez și ce trebuie să aleg în caz că trebuie la *100#? big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi răspunsul OFICIAL Vodafone :
"Cost Control-ul (*123#) îți afişează informații despre minutele, SMS-urile şi MB rămaşi de consumat din planul tarifar şi extraopțiunile active pe numărul tău. Când efectuezi un apel sau când deschizi o sesiune de internet, sistemul de tarifare face o rezervare de minute sau MB (de exemplu: 5 minute sau 5 MB, care variază în funcție de creditul existent). Dupa închiderea apelului sau a sesiunii, se verifică automat consumul şi se reactualizează numărul de minute şi MB. Tocmai de aceea, dacă verifici Cost Control-ul în timpul unui apel sau sesiuni de internet poate genera un răspuns care să conțină informații neactualizate." - SURSA :
https://www.vodafone.ro/....../index.htm

Toate cele bune.

1 răspuns:
| AtomiX a răspuns:

Ca sa aflii cate min/msg ai sau ce oferta, suna la *123# si pe urma o sa primesti msg de la ei. La *100# iti activezi dezactivezi optiunile..intrii la "Promotie" si sunt acolo toatewinking