| Tania59 a întrebat:

Vreau sa trimit un SMS la un numar format din 4 cifre.Care este tariful normal?
E un mesaj lung, si telefonul meu are limita de caractere, si mesajul ar cam fi de 5-6 mesaje dupa limita telefonului.E trimis tot, doar ca imi apare dupa ce trimit ca " X mesaje au fost trimise ". O sa imi tarifeze fiecare mesaj sau o sa-l ia tot ca unul?
Nu stiu daca s-a inteles ultima parte.

Răspuns Câştigător
| Calvin199s5 a răspuns:

Ți le tarifează pe toate, deoarece ar fi cam aceiași chestie dacă ai face-o manual.
Trimiți cat poți pe unu și tot asa pana trimiți tu tot ce vrei.
Telefonul e mai deștept oleacă și trimite mai multe mesaje cu continuările acestora.
FUNDA? big grin