| Larisaaaa a întrebat:

Cand vreau sa trimit un mesaj mie imi apare ca s-a trimis dar acea persoana nu a primit mesajul. Stiti de ce? E reteaua Orange si telefonul il am de 2 luni. Nu are cum sa fie stricat.

2 răspunsuri:
| MediaMaxRO a răspuns:

Daca nu-ti apare mesaj de eroare atunci setarile telefonului sunt ok, posibil sa fie ceva probleme cu trimiterea sms-urilor de pe numarul tau. Contacteaza reprezentantii Orange si fa-le o sesizare pentru a rezolva.

| Diaa05 a răspuns:

Poate sa fie lipsa de semnal sau semnalul slab al celeilalte persoane, poate fi si al tau cine stie. Nu are legatura cu telefonul, ci mai degraba cu reteaua zic eu thinking