| Saddelyx a întrebat:

Hey.Tocmai am trimis un mail dirigintei mele cu o tema,dar nu il gasesc la Mesaje trimise (send). Diriginta mea nu este pe yahoo, ci pe ymail.Mesajul s-a trimis sau nu? Nu vreau sa ii trimit 5 mesaje ca sa fiu sigura ca ala s-a dus bine.Ideea e ca azi este ultima zi in care pot trimite chestia aia,deci am nevoie urgenta de un raspuns. Daca nu s-a trimis si nu fac nimic, am...

Ps : am iesit si intrat din nou pe adresa de mail si tot nu apare nimic.

1 răspuns:
| Amilik a răspuns:

In mod normal ar trebui sa iti apara in mesaje trimise daca a fost expediat mailul. Incearca sa il mai trimiti o data si verifica bine adresa dirigintei.