| BezeaToxica a întrebat:

Vreau si eu niste telefoane bune, fiabile, sub 600 lei( m-am gandit la: http://www.dc-shop.ro/......o-black-l/ stiu cat de bun este deoarece este un Allview, si ma cam indoiesc, dar cui nu i-ar placea un quad core la 550 lei...).
Vreau si eu cateva informatii de la cineva care are telefonul H2 Qubo sa imi zica cum se comporta, etc...

3 răspunsuri:
| Alin4uuu a răspuns:

Salut sincer si eu vreau sa imi iau dar tot asa sunt cam in dubii... mi-as lua Nokia lumia 520 dar nu stiu sunt in astea doua...

| 69696969696 a răspuns:

Cumparati Samsung galaxy trend lite. Te duci la ORANGE si il iei cu 460 de lei are tot ce trebuie sa aiba un android.

| Blackpitbul a răspuns:

Un telefon de buget dar destul de performant ar fi samsungt galaxy young (gts-6310)(6312 daca vrei dual sim) are procesor de 1 ghz android 4.1.2 si merge performantele sun t destul de bune avand in vedere pretul mai mic de 600 lei ti-l recomand cu placere eu sunt foarte multumit de el nu lasa dimensiunile lui compacte sa te insele in ciuda lor este foarte puternic pentru un telefon de buget