| raduqu a întrebat:

Zice-ti-mi un joc misto gratuit pentru telefon ( cu android si sa fie gratis ) in afara de temple run, hill climb, pou, subway surf, farming simulator. dau funda la cel mai misto joc big grin

4 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Flick shot!

| bogdi504 a răspuns:

Despicable Me sau Clouds and sheep, rope atlantis fruit ninja sau fn skittles

| cosmy200 a răspuns:

Pai dupa placere:hey day(cred ca am scris gresit),despicable me, minebuilder, sonic dash, talcking tom sau ginger, angry birds star wars.

| Pisikutsaaa a răspuns:

Slender man, logo quiz, slice ice, temple run, doodle jump, speedx, crazy tribles, Kingdom Conquest II, dark abyss, Drift Mania Championship 2, fish heroes, draw wars, infinity run 3D, Fruit ninja, angry birds, dragger, rollercoaster. Sperca te-am ajutat.