| QuaLtY a întrebat:

Ziceti-mi si mie coduri pentru telefonul c1-01 adica sa dau mesaje cu numar privat sa sun cu numar privat sa se auda mai tare....etc Dau funda!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU te sfătuiesc să introduci coduri obţinute/găsite aiurea pe net, deoarece RIŞTI să-ţi blochezi definitiv telefonul.

Zilele trecute mai erau pe aici vreo 3-4 useri care au "păţit-o"!

Mergi cu el la service, te costă între 20-50 lei ( în general ).

| QuaLtY explică:

Eu vreau sa stiu cum dau mesaj cu nr ascuns si cum se aude mai tare muzica daca stiti funda...