| ForbiddenLove a întrebat:

1.Va place serialul The Vampire Diaries?
2. Ce va place la el?
3.Il preferati pe Stefan sau pe Damon? De ce?

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Serialul The Vampires Diaries este preferatul meu si abia astept sa vad al 2lea sezon.sunt f fascinata de acest serial si m'i se pare ff reusit.totul m'i se pare perfect.lumini,actori,etc.imi place totul la el. povestea, actorii m'i se pare ca isi intra foarte bine in rol si in general imi plac filmele cu vampiri love struck dintre Damon si Stefan, imi plac amandoi f mult dar putin mai mult Damon.Inafara de faptul ca Ian Somerhalder este unul din actorii mei favoriti, m'i se pare ca e si mai frumusel si imi place cum isi interpreteaza rolul.Are cate putin din toate si in special ceea ce ador eu la un baiat:simtul umorului. In concluzie:The Vampires Diaries e preferatul meu si sa speram ca o sa aiba cat mai multe sezoane de acum inainte:X

2 răspunsuri:
| Deutsa56 a răspuns:

Un serial deosebithappyIl ador. Iubesc actorii.mai ales pe Ian Somerhalder(Damon) Si Nina Dobrev(Elena). Sunt foarte frumosi si sunt niste actori straluciti. Iar Damon...are niste replici.de te lasa mascahappy si simt al umoruluilaughingPovestea este super.Mereu mi-au placut filmele cu vampiri, tineri, dragoste.Am citit si cartile.la care am planscrying. sunt deosebite.Acum numar zilele pana in septembrie sa vad si sezonul 2happy

| OnutzaFluturash a răspuns:

1. Normal ca imi place :X

2. Povestea de dragoste, bineinteles... Doi vampiri iubesc o muritoare... :X

3. Damon. Ian Somerhalder este foarte dragut :X
Deci, ca altii, numai pentru sezonul 2 astept cu nerabdare luna septembrie :X big grin