| poechce a întrebat:

A auzit careva pe la TV sau a citit pe vreun site meteorologic daca va ninge anul acesta?
De 2-3 ani nu a mai nins mult si frumos.

Răspuns Câştigător
| LCD a răspuns:

Pfoai sa vezi cum a nins anul trecut in Resita... a nins f mult.
Mergeam intr un parc.si in locuri neatinse...pe unde nu se circula...intrai in zapada cam pana la burta...chiar mai mult.Si asta nu s a strans in timp indelungat... 2 zile...cam asa
Imi place zapada.mai ales de craciun. dar mi e imi e frica:-s de gheata.crying si batai cu zapada... :-ss

8 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Va ninge dar doar in unele parti va ninge adevarat in restul doar fulguieli.Nu cred ca o sa mai fie de acum inainte zapada si ninsoare adevarata in absolut toate regiunile tarii din cauza incalzirii globale.

| viatadecacatt a răspuns:

La mine in Rosiorii de Vede tot asa de 3 ani nu a mai ninssad [decat asa 3 4 fulgi dar se topeau repede].si nu cred ca va ninge nici anul asta ca. daca pana si acum ca a inceput scoala e vreme de tricou.nu ca acum 3 4 ani cand incepea scoala era vreme de geacalaughing

| poechce explică:

Adevarat. Daca anul asta va ninge, suntem cei mai norocosi!
Ar fi foarte frumos daca ar da omatul in perioada Craciunului sau a Revelionului!

| angella1972 a răspuns:

La tecuci n-a mai nins cu adevarat de 3 ani, doar cativa fulgi care se topesc imediat si se transforma in noroi...cand eram mica ningea atat de mult de se inchideau scolile pentru cateva zile, si noi ne jucam in zapada toata ziua, numai foamea ne mai aducea acasa

| r8driver a răspuns:

Si mie imi este dor de zapada, nu am mai pus mana pe ea de 3 ani, poate anul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul trecut in Iasi, a nins 2 zile non-stop...
A inceput de pe 25 dec pana pe 27 seara nu sa mai oprithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti zic cevahappy
O prognoza metereologica se poate da pe maxim 3 zilehappy...pentru ca mereu apare ceva care strica previziunile de dupa acele 3 zile.Nu stie nimeni daca va ninge sau nu. asta vom vedea doar in iarna. si sigur dupa revelion.
Bafta,
Nnonamehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erata:meteorologica