| djdani2010 a întrebat:

La voi ninge? eu sunt din arad si inca nu a nist am auzit ca a nins la arad dar nu in zona unde stau eu

14 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Eu stau in Brasov si nici aici nu ninge.

| pwp a răspuns:

Nici in braila nu ninge sad

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu, la mine nu ninge big grin.

| Sconcsiş a răspuns:

Si eu sunt din Arad. Mai exact, stau in Aradul Nou. Nimic alb...

| Sconcsiş a răspuns:

Oricum, ar fi frumos

| IlegalSmile a răspuns:

laughing misto la mine la pitesti e ff frumos afara soare. dar pana acum nu a nins big grin nu stiu ce sa cred happy

| magicianul19 a răspuns:

Eu sunt din bacau si a nins azi-nopate...

| djdani2010 explică:

La noi nu ninge in arad mereu intarzie zapada nu stiu de ce este foarte mare viscolul eu stau in cartierul alfa

| MidnightSun a răspuns:

Eu sunt din suceava si e zapada de 20 cm:X

| MidnightSun a răspuns:

Mai cum sa nu ninga la voi? la mijne ninge de 2 zile in continuu si e a3a oara cand ninge anul' asta... o' mai nins ianinte de halloween, acu' 2 saptamani, si de acum 2 zile incontinuu

| Malin0tsa a răspuns:

La Iasi ningee; x

Răspuns utilizator avertizat
| sabinaGabriella a răspuns:

Si la mine in bt ninge. e foarte frumos, dar pacat ca se topeste.

| snowdog a răspuns:

Eu sunt din Ploiesti, si a nins martea trecuta seara...Acum nu mai ninge