| AlxBlondu a întrebat:

A auziti chiar vreau raspuns la aceasta intrebare.Auziti pa voi nu va enerveaza copii astia de pe mess care tat is pun statusuri delea... cum ar fi Ferecirea este un lucru inedit... s. a apoi sa-mi bag >>>p nu stiti ce naiba sa fac cai stresant rau

4 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Poi poti sa ii ignori. sau sa le dai ignori, sunt stresanti rau stiu si eu. la mine vin cu chestii de "iubire"laughingwinking

| Λndrei a răspuns:

Cred ca cea mai buna metoda este sa ii ignori si sincer...dar foarte sincer si fara suparare, mai da si tu pe la orele de lb. romana.

| NewLife18 a răspuns:

I dai ignor!

| AlxBlondu explică:

Da ma da unii mis colegi si nu leas da ignor si altii mis prieteni de pafara si nu vreau sai jignesc... stiti voi