| anonim_4396 a întrebat:

Ce statusuri dragute de mess stiti?

Răspuns Câştigător
| SkrillexS a răspuns:

1)Am ajuns la concluzia că unii oameni se bagă în viaţa noastră doar din simplu motiv că e mult mai interesantă decât a lor!
2)Crezi ca-mi pasa de tine? Crezi prost! Idealurile mele se schimba zilnic, nu stiu ce vreau, recunosc!
3)Stii ca nu poti sa pacalesti pe nimeni, dar in fine. sunt ca si Smiley, official imi merge bine!
4)Povestea mea continua la nesfarsit in stilu-l clasic foarte fericit!
5)Realitatea bate platourile de filmare. Viata-i frumoasa si fara efecte speciale!
6)Am invatat sa am rabdare. Ca totu-ti iese arunci cand nimeni nu te crede-n stare!
7)" Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant "
8)Sunt aici, caci acolo unde as vrea sa fiu nu sunt
9)In continuare crezi ca totu` iti apartine Poti sa ai orice dar nu si pe mine!
10)Fara texte, scenarii si vorbe aiurea spuse.deocamdata n-am sa-mi tin gandurile ascunse! Vise duse de mult timp scurse nu regret faptele si vremurile deja apuse.
11)Prietenii adevarati te critica sa nu cumva sa ti-o iei in cap, prietenii falsi te lauda ca sa te faci de rahat
Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu, nu te lasa cand ai probleme, prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme, se fac ca nu te cunosc!
12)Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult
13)In viata trebuie sa fi sigur pe tine… sa nu ai incredere in nimeni ca si cei mai buni prieteni s-ar putea sa te dezamageasca… gandeste`te si fi sigur pe puterile tale nu a altora!
14)► PLAY la fericire ▌▌PAUSA la dragoste ■ STOP la tristete! ♥ Let's Gooo! De Azi Am Un Singur Scop Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc!
15)E aşa minunat când cineva îţi cunoaşte defectele şi te place tocmai pentru ele! ♥
16)Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n`am obligat pe nimeni sa ma accepte.
17)Te deranjez? Iarta-ma, dar chiar nu`mi pasa Incerci sa ma schimbi? Nici o sansa Team jignit? Te am lovit? Meritai Iti pare rau? Prea tarziu Vorbe? Doar fapte Fantezii? Doar realitate Sa iert? Tot timpul Sa uit? Niciodata Ma invidiezi? Ai de ce! Rea? Cu cine merita! Sincera? Da, orict de dur ar fi adevaru`! Originala? Mereu! Ma urastiii? ...Problema ta! Un sfat! Nu te lua de viata mea!
17)Imperfect? Hai lasă! Faza e că el te acceptă şi-aşa dacă îi pasă
18)Vine un moment in care trebuie s-ati dai seama ca unele persoane au loc in inima ta. dar nu si in viata ta
19)Cand ma barfesti, imi dai satisfactie cand ma invidiezi, imi dai importanta…cand ma copiezi, imi dai valoare…orice ai face p mine nu ma doare!
20)Nu am de gând să mă agit pentru ce zic alţii, şi nici nu am de gând să ofer mai mult decât primesc. Ce e al meu, e al meu.Ce e al tau nu ma intereseaza
21)Am nevoie de cineva dar nu am nevoie de Oricine.Eu am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!:X
22)Putem spune ca ne stim din totdeauna.In momente grele ne-am intins una alteia mana •
23)Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.
24)- Vreau o viata noua! Si de restul’ caramele caramele!