| Brighitaaa a întrebat:

Baa! auziti, vreau sa imi descarc nervii, nu ii mai suport pe astia care dau raspunsul la o intrebare "nu stiu, nu imi dau seama, habar n-am" etc. ba, oameni, daca nu stiti nu mai scrieti degeaba ca nu primiti nimic nici funda, nici vot ca nu aveti de ce! ce rost are acolo un raspuns in plus aiurea? ce parere aveti?! nu va enerveaza?! x( x( x( phbbbbt phbbbbt

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar te-ai gandit ca poate vor sa aiba cat mai multe raspunsuri? si scriu absolut tot ce le vine in minte

| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Sincer si pe mine ma enerveaza rau. straight face dar nu ai ce sa le faci!
Stii... ca sa se umple paharul, mai cer si funda straight face
Pa-pa

| colybeatrice a răspuns:

Ai mare dreptate chiar nu stiu dc raspund daca nu stiuconfused, sa stii ca ma enerveaza foarte tare, asta e trebuie sa ai parte si de dastia...chiar asa nu stiulaughingam glmlaughing