| Adiav a întrebat:

A consumat cineva cafea de la Brewtiful Cafe? Cum vi se pare cafeaua?

Răspuns Câştigător
| ancacristina1985 a răspuns:

Da, beau aproape in fiecare dimineata diverse sortimente de cafea de la Brewtiful. Are un gust foarte savuros, iti recomand sa incerci, cu siguranta o sa-ti placa.

6 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Nu am consumat dar banuiesc ca e buna.

| Bad2Fast a răspuns:

Oribilă sa nu mai spun de culoare si miros... sincer ti as recomanda illy sau Lavazza oro

| dorualin a răspuns:

Am baut de cateva ori de la Brewtiful. O cafea foarte buna!

| TuricaCostel a răspuns:

O cafea de specialitate foarte buna, de fiecare data cand am ocazia merg si consum cafea de la Brewtiful.

| ioanamaria81 a răspuns:

Mă îndreptam spre Piața Romana când m-am oprit puțin în acesta minunata cafenea. Cafeaua este bună si are o savoare placuta.

| TomaOvidiu a răspuns:

Super cafea. Am trecut zilele trecute prin Baia Mare pe la Brewtiful si am avut o surpriza happy Mi-au printat imaginea mea pe cafea. A aratat Super!