| FunnyLoOVe a întrebat:

Cafeaua Cafe Form [cafea de slabit] se gaseste si in farmacie sau dor prin comanda o poti cumpara?
Dau funda la raspunsul corect!

2 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna,FunnyLoOVe!
daca este special pentru slabit, cred ca o poti gasi si in farmacii. daca nu este asa, o comanzi.Succes!

| Rolleer a răspuns:

Buna am incercat is eu si pot sa zic ca asta e primul produs la care pot sa zic ca DA are efecte pozitive. Eu am cumparat aceasta cafea de slabit Cafe Form Plus de la www.cafeadeslabit.net cu 59 Ron si rezultatele erau bune. Nu stiu eu cred ca la fiecare persoana reactioneaza altfel.