| Lorelei2121 a întrebat:

A fost azi pe national "iubire interzisa" si nu stiu cum s-a terminat! Ce a decis fata aceea sa faca?

7 răspunsuri:
| Rallu a răspuns:

Pai pana la urma parintii baiatului au decis sa-i lase sa fie impreuna, si o ajuta sa`si termine stiudiile, si ...hapiiy end!

| babygirlmeli a răspuns:

A ramas cu iubitul ei big grin

| BoG_3854 a răspuns:

Pai fata a ales dragostea, adica a ramas cu Cosmin, iubitul ei.
Sper ca te-am ajutathappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai văzut de ce mai întrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce mai întebi dacă ai văzut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se sinucida.

| twyster90 a răspuns:

S`a dus Alexandru in camera cu Cosmin si Simona si intrebat`o daca ramane cu ala sau pleaca cu el.(creca ai vazut partea asta)la final ea a decis sa ramana cu Cosminhappy