| anonim_4396 a întrebat:

Va uitati la TV? pe ce program? si ce emisiune e? de ex: national, iubire interzisa (emisiuni d genu` asta)

3 răspunsuri:
| Happy a răspuns:

KAnal D -> nora pentru mama ->adio dar te iubesc->stiri...happyhappyhappy

| funnygirl a răspuns:

Pe natoinal tv :copii contra parinti, uite cine gateste, schimb de mame, mondenii show; pe antena 1:in puii mei, plasa de stele, sa te prezint parintilor, bun de scinste; MTV:alice, fist of zen, dady's girls, exposed, 16 and Pregnant l asteam uit eu laughing

| ciupanezu7 a răspuns:

Da. Mircea Badea rekomand din tot sufletul!happy