| anylol3 a întrebat:

A fost cineva la pensiunea " la valtoare" de la bran? nu gasesc pe net imagini corespunzatoare, asa ca nu stiu la ce sa ma astept. va rog sa imi spuneti cate ceva daca stiti, multumesc :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost eu, acum cateva luni in vacanta de paste si sincer nu am fost multumita...
Camerele erau destul de bune, 2 paturi fereastra noptiera, am cerut camera cu TV au zis ca nu au O_O.
Grupul sanitar, nu este in fiecare camera ci este comun -.-
Sincer, iti recomand Pensiunea Stefania, tot in bran aproape de Castelul Bran.
Daca vrei, te poti uita pe siteul acesta:
http://www.turistinfo.ro/bran/cazare-hoteluri-vile-pensiuni-bran.html
Sunt mai multe pensiuni, din bran. Iti ofera imagini, numar de contact, si pretul pe zi :)
Sper ca te-am ajutat putin! BAFTA

| anylol3 explică:

Of si eu plec intr-o tabara acolo...

| Ana_9787 a răspuns:

Ew nu am fost, dar poti gasi pe net pe:http://www.lavaltoare.ro/

| Ana_9787 a răspuns:

Ew am fost in tabara si e frumos raubig grin.E marfawinking

| Traian_Daniel_Tomescu_1960 a răspuns:

Am fost de revelion pachetul de 3 nopti pensiune completa inclusa si masa de revelion, pe o scara de la 1 la 10 raportat la calitate-pret, parerea mea este ca merita cel putin nota 9+