| LoraPavel a întrebat:

Heii TPU.In scurt timb trebuie sa merg la Casa Groazei de la Bran si mi-e frica. Puteti sa-mi spuneti cam ce e acolo, macar sa stiu la ce sa ma astept.

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

La Bran, mai pe la sfarsitul traseului, iese unu ca din perete si face urat, cu o pelerina pe umerii de actor cu salariu mic.
Scopul lui este sa sperie.
El pentru asta se spala pe dinti, isi pune haina etc. adica asta face: sperie lumea.
Cand eu am fost la Casa Groazei ( da, stiu, ce mi-o fi trebuit?) un tip fix in fata mea, cand usa aia din perete s-a deschis, din instinct i-a tras una rau de tot actorului peste fata. L-a lovit pe bietul om zdravan, s-a aparat si totul a fost asa de rapid si serios incat a facut ca momentul sa fie foarte foarte amuzant.
Categoric, te poti astepta la orice.
( te poti astepta ca biletul sa coste mai mult decat la orice muzeu din tara, de ex)

3 răspunsuri:
| theodorafemme2001 a răspuns:

Poti spune ca nu vreai sa mergi!

| Fiorella18 a răspuns:

Cine spune ca trebuie sa mergi? Daca nu doresti, nu merge si gata, nu te oblige nimeni, din fericire. Si de ce ai merge ca sa iti umplii mintea de imagini oribile si porcarii? Mai bine iesi la o plimbare in natura, priveste cat de frumos a creeat Dumnezeu tot ce ne inconjoara. Te vei simti mult mai bine!