| Changes a întrebat:

A fost cineva la Vila Ekon din Eforie Nord?
Ce părere v-a făcut, mai mergeţi sau nu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neah in veci vecilor măăăsii numai ma duc
seara cand dadeam drumu la apa
vine ala de jos simi bate la usa cai curge
sun la administrator ca o sa se rezolve ca nu stiu CE
a 3 zi de cazare...aud cazand ceva pe podea si zgariind podeaua
ma scol aprind becu
gandai carcalaci de lână pe toata podeaua cadeau de pe perete
varamea na mai dormit... urmatoarele 4 zile...
sunt le zic ca au gandaci
ca cica se mai intampla
nepasare totalatongue
arata bine e renovata dar gandaci igrasie...robinete majoritatea defecte
apa calda cand i se scoala la administrator sa puna instalatia
daca el daorme pana la 11 la 11 dimineata ai tu apa caldatongue
eu am mers la un tip super ok
il cunolsc prin varămea tot in eforie nord
cam la distanta de 1 km de plaja
zona linistita
nu e cine stie ce confort
2 camere tv cablu frigider
mini bucatarie aragaz chuiveta cu apa de izvor subteran apa e dulce.
apa calda non stop
camere mari
nu are termopan dar e racoare e misto seara...caldura nu intra bloc de caramida
eu aolo ma duc si anul asta...happy
daca vrei sal contactezi intra aici e varul meu iti va da detalii ctaalex@yahoo.com
apropo la asta nu e cine stie ce confort are covor pe jos un tv vechi un tv mai mic ...paturile sunt de 1 persoana cate 2 lipite
2 paturi pe camera
mie asta mi s-a parut ok la un preţ bun
cand am fost eu era 45 pe noapte
acum so fi facut 50 sau poate 40 sau 35 nu stiu
vb cu varmiui si evzi

salut