| want2bMajestic a întrebat:

Plec la mare maine big grin va astept in Eforie Nord la vila Ad-Ella big grin

6 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Pi daca ne inviti cu siguranta vom veni si noi, numai cheltuielile trebuie sa ne spui le vei suporta tu?winking

lolita
| lolita a răspuns:

Norocosule, eu locuiesc la mare dar intr-un apartament tongue

| Ben. a răspuns:

Have fun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce noroc pe tine, distractie placuta, eu nu am fost niciodata la mare, abia daca gasesc poze cu ea pe netlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa... drum bun...si distractie maxima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distractie placuta, poate ai noroc si nu se strica vremea ...pana acum a fost foarte caldwinking