| ღAnonimღ a întrebat:

A fost cineva la vreun concert la sala sporturilor din Brasov? Sau stiti cum arata? Unde ar fi cel mai indicat sa cumpar bilete la un concert (Dire Straits) ca sa se vada bine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Brasov, dar o intrebare mai stupida ca aceasta nu am mai vazut.
Asa arata

https://www.google.ro/......ps?/search

| ღAnonimღ explică (pentru anonim_4396):

Stiu si eu cum arata harta aia -.- si nu mi se pare deloc o intrebare stupida -.-
In Bucuresti de exemplu, in locurile pentru VIP se vedea mai rau decat din categoria 3 si 4 din intamplare, si prefer sa evit asa ceva