| diana75ize a întrebat:

A fost cineva luna asta la mare in statiunea Euforie nord?
Pentru ca am vazut la tv ca plajele sunt invadate de alge la Mamaia si nu stiu sigur care e situatia in celelalte statiuni?

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Am fost eu acum o saptamana la eforie nord si da, e adevarat, apa era plina de alge verzi, la fel si plajele crying din pacate nu am prea putut intra in apa.

| LoveSelena a răspuns:

La eforie nord nu sunt eu merg in fiecare an acolo si nu sunt crede-ma eu p[lec acolo pe 1 aug si niste prietene sunt acolo si au spus ca nu sunt alge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ca si eu am venit de la mare ierihappy. Apa e curataoh go on. Doar in partea unde sunt thinking niste pietre mari X_x acolo sunt catevathinking dar in rest e destul de curatahappy. Iar in fata la yacht club e chiar foarte curata. Ghinionul bogatilor care se duc in Mamaialaughing.

| Razvan_8378 a răspuns:

Eforie nord e suuuuuuuuuuuuper! big grin mereu am fost acolo si e super si apa si plaja si... tot!