| xlmpq a întrebat:

A fost o vacanta frumoasa si calduroasa! Dumnezeu sa o odihneasca! Mergeti luni la scoala? laughing)

Răspuns Câştigător
| Liquify a răspuns:

Amin. Frumoasa dalove struck! Calduroasa mai mult in august a plouat mult pe aici sad. Oricum aproape cea mai buna vara de pana acum :X. La scoala mergem ca nu avem ce face laughing.

10 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Luni mergem sa ne luam doar carile... apoi la mall rolling on the floor

| xlmpq explică:

@fugi95, nu, toti am ramas repetenti.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

NUUU, stam acasa laughing Ce-i cu intrebarea asta? laughing

| Pneumonoultramicroscopicosilicovolcaniconioza a răspuns:

Deee ceee nu e vacanta un annn? Deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?crying(((((((((((((((((((((((((((((((((((((( broken heart(

| biancaalexe a răspuns:

Oare am de ales? straight facelaughing.O sa-mi fie dor de vara asta crying(.

| xXxVal3riuxXx a răspuns:

Da

| fugi95 a răspuns:

Toti la scoala...niciunul nu a trecul la liceu?

| Munkyfunky a răspuns:

Luni? Clar, nu. :d

| Isabellblablabla a răspuns:

Amin! laughing Pt mine, a fost doar calduroasă, nicidecum şi frumoasă sad, iar da, luni ma voi duce la şcoală.

| andreeade a răspuns:

Da.din pacate!laughing