| alinutzacodruta a întrebat:

Voi mergeti la scoala luni? se face greva sau nu?

Răspuns Câştigător
| Roxana_6190 a răspuns:

Nu nu mergem luni la scoala(la scoala mea)! Este greva si ziua invatamantului! Chiar daca nu era greva tot stateam acasa! Ma bucur ca te-am ajutat! Sper sa ne mai auzim!

33 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu merg o ora ca profa de chimie nu face grevafrustrated.

| JustMe a răspuns:

Diriga neo zis ca trebuie sa merem ca numa niste profi fac grevacrying

| madalicious a răspuns:

Buna!

e ziua profesorilor asa ca nu se mergetongue

| xibalba a răspuns:

Pai tocmai am primit mesaj pe mess de la diriga si zicea sa mergem la scoala maine, mesaj urmat de 4 semne de exclamare! mda. deci merg

| Orannginna a răspuns:

Liceul meu e'n greva luni asa ca voi sta acasa si daca continua sa ploua o sa stau toata ziua pe TPU. tongue

| mada12 a răspuns:

Asa am auzit ca se face.noua diriga ne-a zis sa nu merem luni.

| Gabry a răspuns:

Pe noi ne-a anuntat ca luni nu facem ore.

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Greva negreva eu nu merg luny la scoala
ca luny trebuie sa ma doara capu feeling beat up!:*

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu nu merg la scoala insa unii profesori nu fac greva asa ca ii cheama pe elevi la scoala.La mine in liceu e greva... cel putin asa stiu big grin

| BabyPink a răspuns:

Depinde de fiecare scoala.
Se spune ca fiecare scoala apartine unei chestii[nu'mi aduc aminte cum a zis diriga oh go on]
In fine, de ex scoala noastra face activitati sportive chatterbox

:*

| VladRO a răspuns:

Nu ma duc la scoala happy E greva ce naiba big grin

| fabogov a răspuns:

Atentie...pentru ca este greva, dar totusi unii profesori nu vor intra in greva ci doar vor purta o banderola alba la mana. Cei care nu fac parte din sindicatele respective sau care pur si simplu nu sunt de acord cu greva... VOR VENI LA ORE SI VOR FACE ORE...de asemenea vor PUNE SI ABSENTE. Asa ca nu va culcati pe urechea ca e greva si ca nu faceti ore...Fiecare cum vrea happy dar s-a anuntat ce am zis eu mai sus.
Succes.

| Lumy a răspuns:

Diriga ne-a spus ca nu mergem luni la scoala...doar cei de la cor merg fiind ca au spectacolhee hee

| Lary a răspuns:

cryingeu fac mate si geografie lunicrying

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Nu se merge luni la scoala. 100%

| dragosh a răspuns:

Eu nu merg...

| b3bita a răspuns:

E greva ...asa ca stam acasa big grin

| poechce a răspuns:

(5 Octombrie 2009 10:01 | Raportează  )
nasta4f4 a răspuns:
Noua ne-au spus ca se face luni scoala si se pun si absente cica profii care fac greva o sa poarte doar niste banderole(nu stiu ce fel) dar in rest vin la ore...
RĂSPUNSUL ESTE:
Si care smecheria cu banderolele?
Pe astia din conducere ii intereseaza (sau nu) sa fie toti la munca, nu inteleg care ii smecheria cu banderolele albelaughing

| Ioonela a răspuns:

Daaaaaaaa e grevabig grin

| 4Fun a răspuns:

Mai bine nu mergem, sa fim siguri.` happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma duc l scoala pentru ca e greva.
si daca nu era, oricum nu ma duceam pentru ca e Ziua Educatiei pe 5 octombriebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LA mine nu se face greva in liceu adica profii mei sunt din singurul sindicat care nu face greva.
Da eu nu ma duc ca's racitalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vom merge la scoala maine. pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi la scoala trebuie sa mergem dar nu cred ca facem ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No Way

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu asta vreau sa stiu si eu daca la scoala. 11 din pitesti profesori vin de luni la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca trebuie sa mergem la scoalacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luni nu se merge la scoala, si nici marti din cate am auzit