| Derpiina a întrebat:

Voi mergeti la scoala toata saptamana, fiind ultima, pana la vacanta?

Răspuns Câştigător
| FANfredoSHpidjin a răspuns:

Nu. eu merg numai pana miercuri.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Teoretic astazi ar fi ultima zi, iar marti si miercuri sunt zilele liceului meu...
Practic...nu imi mai bat capul de lunea trecuta laughing

| giovannutzu a răspuns:

Nu toata saptamana dar in ultima saptamana e mai multa distractie.du-te si tu pana
joi.ast funda.

| Ađřıαηηα a răspuns:

Eu mai merg decat maine si atatbatting eyelashesPt ca ne-au incheiat mediile.

| MisteriuosGirl a răspuns:

DA, caci mama si tatal meu sunt acasa(si-au luat liber) si nu vreau sa mai stau cu ei nici un minut! pup

| FlorinST1986 a răspuns:

Nu,tu mergi?