| missbee a întrebat:

A încercat cineva Kent Convertibles (sau mai pe scurt, Kent click)?
http://batro.wordpress.com/......ent-click/
Cum vi se par?
Doar eu am impresia că sunt exagerat de mentolate biluțele alea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, o colega de facultate a incercat ieri. i-a venit sa vomite. mi-a dat si mie dar nu pun in gura asa ceva.raman la ale mele. am mai vorbit cu o tipa ce a incercat si ea si a zis ca sunt prea mentolate. sincer mi se pare o idee proasta de marketing.

3 răspunsuri:
| missbee explică:

Tocmai aia mi se pare problema. Că sunt prea mentolate. Cel puțin pe la jumătatea țigării începe să te ardă gâtul de la ele.
Dar, mulțumesc de răspunsuri!

| Ionutzy a răspuns:

Is faine!

| AfricanuDeva a răspuns:

Sunt foarte bune, pe mine ma fac sa ma simt fresh happy a si chiar sunt mentolate happy