| anonim_4396 a întrebat:

A venit o prietena la mine si ne plictisim. Ce am putea face? Idei?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai sunteti fete. sunteti singure... puteti sa faceti si alta chestie laughing...sau uitati-va la un film de groaza big grin

| ChRoM a răspuns:

Acoperit gemul cu ceva sa fie intuneric si uitati-va la un film de groaza daca aveti popcorn e si mai bine si daca vrei un film bun uitati-va la " the exorcism of emily rose " sigur va speriati laughing

| CosmiiX a răspuns:

Sa va uitati la un film`>smug
sa va faceti` parul`laughing
sa va makiatsi`. na. plictiseala.`sad

| loving3112 a răspuns:

Sa va uitati la un film

| madalinutza01 a răspuns:

Pai. puteti sa intrati pe calculator si sa vorbitzi pe mess sau sa va jucatzi. puteti sa va uitati la un film sau putetisa va machiatzi si sa va aranjatzi parul una alteia sau sa va batetzi cu perne. daca nu iesiti afaar in parc sau la un suc.