| MonsterBunny a întrebat:

E plin TPU de intrebari de genul dar poate aveti ceva diferit si pentru mine big grin! Diseara dorm la prietena mea si de obicei ne plictisim de moarte... ceva idei despre ce am putea face?
Mersi anticipat! happy

6 răspunsuri:
| StefaniaM a răspuns:

Apoi faceti clipuri pentru youtube laughing[bine, nu-i musai pentru youtube].Nu stiu ce varsta ai, deci nu stiu ce sa faceti happy

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Ca sa nu te plictisesti ai putea juca ceva cu prietena ta pe calculator, puteti sa va machiati una pe cealalta,
puteti asculta muzica care va place si sa fredonati dupa ea, puteti juca adevar sau provocare, etc. Sper ca ti-am fost de ajutor.
Pa, pa.

| AndaDaniela a răspuns:

Pai...
1)Va puteti machia reciproc cu ochii inchisi;
2)Va puteti uita la TV;
3)Puteti suna o persoana cu numar ascuns si sa faceti misto de ea;
4)Va puteti uita la facebook-urile prietenilor;
5)Va puteti face un clasament cu cei mai dragiti baieti, cu cele mai dragute fete, cu cele mai nesuferite persoane, cu cei mai buni prieteni, etc.;
6)Va puteti aminti de copilarie;
7)Faceti sprot;
8)Va puteti spune care sunt cele mai mari prostii pe care le.ati facut, care e cea mai mare iubire, cea mai buna prietena, etc.;
9)Puteti incerca sa va uitati pe ziare si reviste;
10)Sa imitati pe cineva;
11)Sa va culcati...
Cam atat, mai gasesti si tu ceva de genu'! Distractie placuta!big grin

| alexanonimu a răspuns:

Mai luati si 2 baieti si nu o sa va plictisitiwinking

| andreeavesman a răspuns:

Eu nu am dormit niciodat la o prietena dar stiu cateva lucruri pe care le-as face:am cauta tot felul de chestii haioase pe net, de care sa radem, am sta cu siguranta pana tarziu barfind despre colegii pe care "ii iubim "foarte mult, am desena,( la voi nu stiu daca este cazul, insa eu si prietena mea cea mai buna suntem pasionate de desen)si apoi am dormi desigur.♥♥nu stiu cat de mult te ajuta raspunsul meu insa am avut intentia de a te ajuta cu placere.papa si distractie placuta!

| nichielena a răspuns:

Buna! Eu va indemn sa trageti la sort! Luati trei bucati de hartie.Scrieti ce vreti sa faceti fiecare! Dupa aia punetile in ceva rotund! Cineva va trage la sort. Citeste ce scrie si aia veti face. Nu uitati sa mototoliti hartia! Sper ca te-am ajutat!