| Aleeeeeeee a întrebat:

A venit varaaa!
Ce o sa faci in vacanta? :d, eu cred ca o sa ma plictisesc [ la fel ca si vara trecuta straight face ]. In prima luna [ adica iunie ] trebuie sa invat pentru examen, iar mai apoi vor urma examenele, inscrierea la liceu, etc. Dar din iulie voi fi liberaa :d [ fara invatat ] si nu prea stiu ce sa fac. In afara de a merge in excursii deoarece parintii sunt la serviciu straight face.
Am tecut in " program " cateva lucruri care vreau sa le fac vara asta.
- sa citesc in jur de zece carti happy pe care le voi termina in iulie
Dar in rest? ce pot sa fac happy nu vreau sa ma plictisesc, vreau sa ma bucur de fiecare clipa din vacanta.
Multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| diaηα a răspuns:

Pfaa. love struck
Varaa asta o sa fiie ZU! love struck
te poti da cu rolele, cu skate`u, sa mergi la un film cu prietenii, disco, sa stai pe mess toata noapteea [ cea ce eu o sa fac macar de 3 ori pe saptamana laughing ], sa asculti muziica pana te plictisesti, sa-ti faci enspe mii de poze, sa mergi cu prietenii in parc...
Sigur ve-i gasi ceva de facut. aLtfel. nu poti numa sa te uiti cum se usca vopseaua pe perete, sau poti sa te uiti cum creste iarbaa...

Sunt enspe` mii d lucruri. Daca incep sa le scriu pe toate nu mai termiin. >:d