| PTROApetition a întrebat:

In vacanta aceasta, cum am mai spus laughing merg la Mare, pe 9 iulie. Sunt clasa a 8-a, deci am examenele pe 20 si 22 iunie. Cand va trebui sa completez fisele cu inscrierea la liceu si toate chestiile alea? Am voie sa plec din localitate si sa le completeze mama pentru mine? Cum pot proceda in acest caz? straight face

2 răspunsuri:
| Sebby a răspuns:

Are voie sa le completeze decat maicata dar este de preferat sa mergi cu ea pentru ca pe fisa scrie semnatura parinte, semnatura elev. Anul trecut din 17-24 iunie trebuiau predate fisele cu obtiunile probabil anul acesta s.a schimbat daca zici ca ai examenele pe 20-22 iunie. Foarte ciudatthinking

| Mirruna a răspuns:

Cred ca de pe 24 pana pe 9 iulie ai destul timp tongue. Ele nu dureaza o vesnicie. maxim o saptamana :* ( din cate stiu eu big grin )