| YuLiAnDrEeA a întrebat:

Abonamentul de la Orange Cangur 9 are sms-uri nationale, facebook si yahoo nelimitat doar primele 6 luni sau pe toata perioada abonamentului?

4 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Pe toata durata, Asa e abonamentul. Funda

| ÐÿÅ a răspuns:

Buna!
Pe toata perioada abonamentului!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru abonamentul Cangur 9, mesajele scrise nationale nelimitate sunt valabile pentru primele 6 luni + prorata. La sfarşitul perioadei promoţionale, abonamentele vor include beneficiile standard.
Accesul catre Facebook si Yahoo din portalul Portalul Orange pe mobil este nelimitat pe toata perioada contractuala.
O zi buna,
Orange helpers

| Gabi19971983 a răspuns:

Nu este doar in prima jumatate de abonament! Daca abonamentul tine 10 luni sa zicem ai aceasta 5 luni de ca inceperea abonamentului!