| andry98 a întrebat:

Cu abonamentul cangur 9 de la Orange, am acces nelimitat la facebook si yahoo, am inteles, dar acces nelimitat la www.facebook.com sau aplicatia facebook?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Abonamentul pe care il ai nu iti consuma din traficul inclus la accesarea Portalului Orange (m.orange.ro).

O zi buna,
Orange Helper

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a putea accesa nelimitat destinatiile respective trebuie sa te conectezi prima data pe Portalul Orange m.orange.ro si din acest portal sa accesezi link-urile catre facebook sau yahoo. Prin orice alta metoda, aplicatie sau www.facebook.com o sa ti se consume din traficul din abonament.

O zi buna,
Orange Helper

| andry98 explică (pentru OrangeHelper):

Multumesc de raspuns, dar cand accesez portalul Orange nu imi consum traficul?

| BassHunter13 a răspuns:

Nu te baga pe abonament ca nu se mai merita! Eu de ex sunt pe cartela si lunar cu 5 euro:Am 2500minute Orange sms nelimitat, 75minute nationale si int +75sms nat si int +150mb si trafic nelimitat pe Facebook si Yahoo.Mai bine spune NU abonamentului!