| knnight a întrebat:

Acum ca e spiritul sarbatorilor si ma pregatesc de acestea...va doresc sa aveti un Craciun fericit si tot ce va doriti, si fff multa sanatate, a...si sa aduca mosul tot ceva doritihappy

Merry Christmas:*

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumesc, aceleasi urari tie si intregii comunitati!

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Iti doresc si tie Sarbatori fericite.
Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa!
Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet!
Deschideti larg bratele si imbratisarea voastra calda, vorba buna si gandul curat sa fie cel mai de pret cadou pentru cei dragi!
Fie ca Iubirea, Intelepciunea, Increderea si Generozitatea sa va calauzeasca pasii in noul an!

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Buna! iti multumesc mult :* iti doresc si eu un craciun frumos ( cel may frumos ) sa ai tot ce-ti doresti, sa ne revedem aici pe TPU cu bine si sa vii la fel de frumos / frumoasa, cum sunt sigura ca esti! ce-ti may pot zice... sa fi sanatos / sanatoasa ( ca asta e cel may important ), sa fi acolo unde iti doresti sa fi ( adica cu familia si prietenii si cu... cine vrei tu ) iti may urez si an nou fericit cu tot ce vrei :* te pup dulce si may vb :* :d

| emy a răspuns:

Multumim frumos! Si eu iti doresc un Craciun fericit si un An Nou plin de bucurii si realizari!

| catutza1 a răspuns:

Multumim! Si tie! Craciunul e frumos.trebuie sa ne bucuram de el si sa petrecem sarboatorare in familie sau cu prietenii si sa ne simtim bine. Iti urez si tie acelasi lucru si sarbatori fericite! :*

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Ms la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos, esti o draguta, si tie iti urez aceleasi lucruri!