| MeAndMe1000 a întrebat:

Acum ca vacanta se termana, va bucurati ca incepe iarasi scoala?

11 răspunsuri:
| Damii a răspuns:

Buna! Nu ma bucur...deoarece iar incep temele, tezele, invatatul! Dar ma bucur deoarece ma intalnesc iar cu toti colegii, si o sa ma distrez cu ei! Vezi tu...scoala asta are si parti bune, si parti rele big grin

| Blagandrey a răspuns:

Eu ma bucur ca incepe scoala Trec clasa 11-a, ma bucur ca imi revad colegii si nebuniile pe cale le faceam. Anii de liceu sunt cei mai frumosi.

| UseR4EveR a răspuns:

Pfui stau acum seara si ma gandesc cum statea plictisit in mai multe serii... fara sa constientizez cat de pretioase sunt acele momente acum cand imi dau seama ca maine incepe si toate clipele frumoase au trecut...''Timp mult repede te-ai spurs''

| Senorita2000 a răspuns:

Dap.

| Andreeeeee a răspuns:

Eu nu ma bucur, pentru ca trec in a 12-a si urmeaza bac-ucrying

| LeiAdrian a răspuns:

Nu prea ma bucur. Eu trec in clasa a 10-a si a trecut mult prea repede vacanta.

| ro0xyy a răspuns:

Intr-un fel da intru-un fel nu.partea buna e ca o sa cunosc colegi noi,profesori noi, dar la un moment dat o sa ma plictisesc de temee, teste etc.rolling eyes

| RoxyAngel a răspuns:

Nuuu, mai vreau vacanta crying

| siminik54321 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nu vreau scoala niciodata glm scoala are si parti bune si parti rele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu preastraight face

| Deiysucza a răspuns:

Nu si plz... nu-mi mai aminticrying