| Lorenyk a întrebat:

Va bucurati ca incepe scoala? Cati dintre voi v-ati facut temele de vacanta? Chiar sunt foarte curioasa!

25 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da, ma bukur tongue

astept sa-mi vad kolegiilove struck

pai nu prea am avut doar vreo 2-3 pagini la englishlove struck, da bine ca le-am facut laughing :p de fapt mai am cam 4 exercitzii laughingwinking

kiss te pup si bafta in nou an skolar kiss

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Teme nu am avut. Nu am facut nimic pentru scoala. Am calatorit 2 luni...
De bucurat? Da, avem nevoie si de scoala... Mai ales sa se termine odata ca sa pot pleca din orasul asta la o facultate. O sa-mi fie dor de el...

| daii a răspuns:

Intr-un fel ma bucur intr-un fel nu.big grin
Pai..cum trec clasa a9-a..sa zicem ca nu am avut teme de vacanta.laughinglaughing

by daiiwinking

| xibalba a răspuns:

Ma bucur, da. Am chef sa invat. Teme de vacanta nu am avut, insa am invatat lucruri noi la unele materii care ma interesau (gen informatica). Si am citit majoritatea cartilor recomandate de prietenii mei. happy

| Emeraude a răspuns:

Ah, bucurati-va mă, cat mai puteti, ca dup-aia incepeti cu greutatile adevarate, zau! As mai vrea eu sa fiu la scoala, sa ma tina parintii in puf, sa fac cam ce vreau eu... o sa va para rau dupa ce terminati si liceul.Veti dori sa va reintoarceti in trecut si sa retraiti momentele frumoase din prima zi de scoala din clasa I...gimnaziu...liceu. =] Succes tuturor in nou an scolar, sa auzim de note bune!batting eyelashes

| cyufulyky a răspuns:

Da ma bucur f mult ca incepe scoala tzinand cont ca m-am plictisit super tare in aceasta vacanta... e normal sa-mi doresc sa merg din nou la scoala...de teme ce sa zic nici nu stiu daca am avut pentru ca ultimele 2 saptamana.am fost internata in spital...in fn...deci nu stiu daca am avut si chiar daca am avut nu mi le-as fi facut [niciodata nu mi-am facut temele de vacanta,,,] imi aduc aminte ce ne spunea invatattoare 1-4...vacantzele sunt pentru a ne odihni nu pentru a face teme...eu cred ca avea dreptate si am ascultat sfatul eibig grin

| Gabry a răspuns:

Am avut la teme...norocul meu ca nu sunt obligatoriiworriedca am facut doar 7 pagini de caiet...worried

| alle529 a răspuns:

Eu trec pe a 9-a si nu am avut temehee heedar sunt bucuroasa love struck sa-mi vad noii colegi si profesoriihappy

| nutzu' a răspuns:

Nu! Ce teme? Eu nu!

| selena_2212 a răspuns:

As vrea sa mai fiu la scoala si sa mai am teme. din pacate, perioada asta a trecutsad Eh.de acum la facultatebig grin Bafta in noul an scolar!

| byenkutzyk a răspuns:

Da ma bucur pentru ca imi e dor de colegi si m-am plictisit acasatongue
Am citit cateva carti din cele datebig grin

| Letytzy@ a răspuns:

Salut! Eu ma bucur ca incepe scoala.am avut de citit niste carti.nu le-am citit pe toate dar am citit cateva dintre ele.

| manvswild22 a răspuns:

Nu cred ca exista cineva care sa se bucure ca incepe scoala laughing Eu nu sunt prea fericit ca incepe scoala dar macar ma intalnesc cu colegii, mai vorbim, mai chiulim si parca scoala nu mai e asa de rea...In clasa a 9-a n-am facut nici o tema(acasa). Am mai copiat cate o tema de la un coleg in pauza...

| rox a răspuns:

Cred ca se intelege prin: abia astept vacanta de iarna! day dreaming
Teme? decat la romana am avut de citit si da, am citi vreo3-4 carti din ce ne-a dat ea.ca in mare parte citesc ce-mi place si ce mi se pare mie interesantbig grin

| pepenerosu a răspuns:

Ce teme? trec pe-a 9-a n-am avut.tzac tzacdevil laughing

| anca943 a răspuns:

Nu prea ma bucur ca a inceput scoala. Iar teme nu am avut pe vacanta.

| Anonimus_1246 a răspuns:

Ce e alea?laughing teme? lool ca uitasem ia sa incep si eu sa citesc una din miile alea de carti la romana si sa sriu o foaie din zecile alea de caiete laughing) lasa ca aveam prof noua la romana o pitzipoanca...laughing o invartim cum vrem noi...deci...nema teme happywinking

| dianadiana a răspuns:

Dap ma bucur, si acu nici nu am somn mai ales ca maine incepe sc... k m-am trezit la 3 dim laughing rolling on the floor (ma rog nu aveam somn asta e partea a 16 :p) nici nu am avut teme laughing am si uitat cum era teotema lu pitagora laughing cica trebuia sa fac multe vacanta asta dar nu am facut mai nimic, plecata la munte doar o luna sadhee hee aaa si cineva mia recomandat sa citesc : marile sperante de dickens oare cum o fi? :p... aaaa da si am uitat abia "astept" sa o revad pe profa mea de mate, frate daca ai cunoaste o laughing nuuuwinking mai bine nu! pooooooooooop mare kiss

| Ra a răspuns:

Temele? normal ca da, pai se putea altfel? mi-am respectat indatoririle de elev si in consecinta am atins fiecare lectie rezervata vacantei... : clipele inegalabile petrecute cu prietenii, fluturasii in stomac, adrenalina si pielea rasfatata de soare... toate le-am aprofundat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma bucur

teme de vacanta n-am avut...de multi ani, cred ca din gimnaziu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma bucur ca incepe scoala
Ma bucur ca ma intalnesc cu colegii love struck
Si. blushing .nu am facut temele de vacanta, profa
Am avut alta treaba decat prostiile alea care le dau toti profii la copii .aceleasi caiete de vacanta .nu mai cu un nivel mai ridicat
By Dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca incepe scoala, dar nu am avut teme pentru vacanta straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mă bucur deloc..sau poate da. Dacă am colegi noi.smug Am avut la română de citit. Am citit ce era mai puţin. Lenea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ansumi nu mi-am facut tema ca pu am avut chef

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am facut tena de vacanta.Si am luat 10.