| Lαααα a întrebat:

Va bucurati ca incepe >SCOALA?:
Ps: macar inca o saptamana de vacantarolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Fluffy a răspuns:

Nustraight face Si sunt de acord cu tine. Mai vream macar o saptamana vacantalaughing

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ce om normal se satura de vacanta? ...pentru cei care v-ati plictisit de vacanta, ...sa va vad daca va va placea sa stati 7 ore in fiecare zii la scoala!

| Andutsaa a răspuns:

laughing Intr`un fel ma bucur ca scap de sor`mea...intr-un fel nu ca iar dau de teze, teste ore si notelaughing:-

| fluturas a răspuns:

Nustraight face
astept vacanta mare love struck laughing

| OnixXdd a răspuns:

Eu, sincer, ma bucur... M-am si plictisit in vacanta. 3 luni de vacanta mi-au ajuns big grin

| VIPER a răspuns:

Pai mai si bucurat ca a inceput dar. pentru ca a inceput sunt pus pe ganduri rau de tot dar nu de scoala sau de materii.nu stiu de ce sunt ingandurat

| L a răspuns:

macar o saptamana?laughing. eu mai vreau 5 luni daca se poatelaughing. Nu ma satur de vacanta never.`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh nu, clasa a 8-a, clasa care îmi decide viitorul.

I think I'm gonna die.

crying Cum să mă trezesc la 7? Dorm pe bancă, somn de voie :-s.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu foarte mult

| Anda_5509 a răspuns:

Sincer nu prea, m-am obisnuit sa stau, sa ma trezesc la ce ora vreau, sa nu am un program obligatoriu.