| anonim_4396 a întrebat:

Acum e vacanta, in timpul in care nu ma duc la munte si la mare. ce pot face? Ma plictisesc mereu...as vrea non-stop sa fiu la marecrying dar din pacate sunt din braila si ma duc doar in weekenduri...In fiecare zi am acelasi "program":ma trezesc, mananc, stau pe mess, iar la 7 afara...De mers in parc si in mall deja m-am plictisit, si de vazut filme la mine acasa .la fel.
Please daca se poate imi puteti da si mie ceva idei?

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Citeste, intra pe TPU, gateste ceva pentru ai tai pana vin acasa, du-te la strand sau la Dunare etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Citeste romanele ACASA si NISIPURI MISCATOARE de Luminita Aldea. Le gasesti pe net.