| Harapumar a întrebat:

Ok deci
Părinții nu ma lasa afara crying zic ca toata vacanta am stat pe afara si sa mai stau si acasa
În casa nu am ce face crying
ÎMI PUTETI DA NISTE sfaturi ce pot face în casa fara sa ma plictisesc si fara sa ma uit la filme. Seriale (nu îmi plac)

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati ani ai?
Nu poti chema prietenii tai sa te scoata afara, la o partida de fotbal? Sunt convinsa te ca vor lasa, daca esti in aer liber, la joaca.

| FaraNumePls a răspuns:

Da', ce ai cu filmele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fraieri. In loc sa stai la calculator si pe tableta/telefon/tv tu ai fost pe afara.

Răspuns utilizator avertizat