| Villy0po a întrebat:

Acum trec in clasa 9 si sunt la liceul de arte Constantin Brailoiu, Tg-jiu. Ce trebuie sa invat la matematica? imi trebuie doar geometrie? si daca da care ar fi lucrurile elementare pe care ar trebui sa le stiu? Funda! restul' vot!

1 răspuns:
| DedexBoom a răspuns:

Da iti trebuie foarte multa geometrie, trebuie sa stii sa masori sa imparti sa sabilesti lucruri la aceeasi distanta, mai multe dar cauta si pe net ca iti da o gramada de solutii big grin