| Villy0po a întrebat:

Am o mare problema...am dat la liceul de arte Constantin Brailoiu(arhitectura) si nu stiu mate delooccc. Ce sa fac? imi trebuie si algebra sau doar geometrie?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Imi trebuie si algebra sau doar geometrie?
Îți trebuie si algebra și geometrie și tot ce înseamnă marematică!
Să înveți serios matematică!

| MMihai a răspuns:

O fată numită XxAlexutzaxX o întrebare „„ Sunt extrem de nehotarata in legatura cu viitorul meu. Nu stiu ce vreau de la viata, nu stiu ce vreau sa devin etc.
Acuma am terminat cls a VIII-a si trebuie sa imi aleg profilul si liceul la care vreau? (mai mult) "" și am căutat să o învăț niște treburi, mi-a dat și o fundă aiurea! nu pentru ce am scris corect ci pentru o glumă, nu cred că are rost să copiez tot cea ce i-am scris ei, dar ce am a scris ei este valabil și la tine.

| elenutza27 a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci.Ori te pui pe invatat ori te transferi. Funda pls