| anonim_4396 a întrebat:

Adam si Eva aveau buric?

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Nu, nu aveau.

5 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Bună.Nu m-am gandit la asta niciodată, dar...nu cred că aveau buric, pentru că nu au fost nascuţi.Anyway,nu vom şti niciodată.

| bistriteanul a răspuns:

In biblie nu specifica daca Adam si Eva aveau buric, dar in cel mai sigur mod aveau!

| PeStraziGoale a răspuns:

laughing))logic ca aveau

| EuEduard a răspuns:

Dupa cate stiu eu cel putin Eva avea buric

| Deșert a răspuns:

Nu, pentru ca ei au fost primii oameni creati, deci nu s-au nascut si asta inseamna ca n-au avut nevoie de ombilic pentru a se hrani cu substantele nutritive de la mama lor (buricul ramane semn dupa ce s-a taiat ombilicul)