| Claudiuu a întrebat:

Adam si Eva aveau buric?

5 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

rolling on the floor Da, erau si ei oameni...

| CM7YRE a răspuns:

Cel mai corect raspuns : Nu stie nimeniwinking
Varianta logica1: au fost primii deci nu au avut
Varianta logica2:daca toti copii au semanat cu ei au avut rezulta din cele doua ca e un paradoxwinking

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

rolling on the floor da cred ca aveau laughing

| CodrutM a răspuns:

Adam si Eva, cel putin personajele biblice nu exista.

Dar ca sa iti raspund... nu ar fi trebuit sa aiba, pentru ca nu au fost nascuti efectiv, fiind primele fiinte umane.

Dar o tin pe a mea, nu au existat, cel putin nu cum o spune biblia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea asta era cumva la un test? Daca da raspunsul este nu, pentru ca ei nu au avut mama si tata, deci nu au avut pe unde sa ii nascahee hee