| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Ai citit vreodata cartile din Twilight? care ti'a placut cel mai mult, si cu ce pareri despre ea ai ramas?

Răspuns Câştigător
| alyna a răspuns:

Eu am citit toate cele 4 carti inclusiv scurta si noua viata a lui bree tenner si mi s-au parut niste carti extraordinare.Prima data cand am pus mana pe carte nu m-am gandit ca poate sa imi placa asa de mult o carte incat sa imi doersc sa o citesc si pe urmatoarea, pur si simplu te indragostesti de poveste.
Cartile sunt mult mai bune si frumoase dacat filmul.Filmul merge... dar nu l-as cataloga drept cel mai bun film...Si cand ma gandesc ca am citit prima data cartile nu mai ca sa scap de gura colegelor mele.laughing

1 răspuns:
| Diana_7451 a răspuns:

I si a IV-a.
Prima deoarece a fost cea care ma "introdus" in aceasta lume. Deoarece este foarte interesanta. Si deoarece asa imi place mie.
A IV-a deoarece are cea mai multa actiune decat toate. Si desigur deoarece e ultima.