| AlliCe a întrebat:

Ai dori sa participi la carnavalul din Venetia? De ce?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa particip? cred ca nu, este sigur greu sa-ti faci costumul am inteles ca costa destul si pe urma repetitiile, credeti ca muschii dansatoarelor sunt doar pe ecran? fac sala de forta, gimnastica, sporturi de intretinere ca sa arate asa, cand o sa ajung eu cu sunculitele mele care merg cu mine oriunde ma duc, n-o sa mai doriti sa vedeti carnavalul.
Sa privesc evenimentul, daaaaaaaaaa daaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da. Carnavalul în sine este o frumuseţe a timpului!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Messi ma darama psiholohia ta, pune si tu 2 cm de litere impreunalaughing pupe tanti de sportiv.

Răspuns utilizator avertizat
| ankutza17 a răspuns:

Sigur. Iubesc distractia! Cine nu o iubeste?