| ed23tm a întrebat:

Cum poti in assassins creed 2 sa sari peste misiunile aiurea si sa mergi la cele importante (asasinari si chesti de genul). m-am saturat sa tot fac misiuni fara sens, plictisitoare ex: cursele, obtinerea mastii de aur la carnavalul din venetia.
Chiar poti sari peste?

2 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Cauta pe youutube sau metacafe, sunt acoolo tutoriale sau coduri XD XD big grinbig grin succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum oare nu stiu nici eu dar am incercat si eu si nu sa primit la carnaval