| SalutTpu a întrebat:

Ai merge in Australia? de ce?

8 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Pentru ca este singura tara ce ocupa un intreg continent si are nenumarate obiective turistice
http://www.turistik.ro/australia/obiective-turistice-australia

| Deea a răspuns:

Eu nu as merge.

| Adry05 a răspuns:

Glumesti?:O Sunt prea multe insecte :-s [presupunthinking]

| darkhell217 a răspuns:

Chiar aveam de gand sa merg anul asta, e chiar frumoasa Australia.si chiriile am auzit ca is ieftine

| Fiction a răspuns:

Da,deoarece la biologie ne-a intrebat de cateva mii de ori de ce ornitorincul este mamifer, daca puii se nasc din oua.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Da.poti vizita marea bariera de corali.si multe canioane. poti vede cangurihappy mie mi se pare super.un loc exooootic smug cu x nu cu rlaughing))

| chip6angelic a răspuns:

DA.Eu una am fos si as mai merge. Uite pot sa iti dau si cateva obiective turistice:Gradinile botanice regale,"Turnul Eureka"-cea mai inalta cladire rezidentiala din emisfera sudica, care ofera vederi panoramice ale intregului oras,Catedrala St. Paul.-e undeva in MELBOURNE, Plaja Bondi-CEA MAI fAImoasa plaja din Australia, Rezervatia de conservare a meteoritilor-rezervatia asa si eu am vizitat-o parca ai fi pe luna e atat de fain...este un peisaj de neuitat
. sunt mai multe daca vrei sa iti mai dau pe unde am fost eu si imagini scrie-mi un mesaj. fundita plss...am scris cam mult si as merita o fundita nu crezi? plss.
pooop

| ßℓøηdåcцмιηтє15 a răspuns:

MDaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa