| Laurentziu1234 a întrebat:

AI nu am iesit deloc din casa si tot aud din 5 in 5 minute trecand avioane sau elicoptere si nu le vad. Intrebarea mea este de ce trec? E vreun eveniment? Stau in sectorul 2

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A fost meciul de la Euro. Securitate, echipe filmare etc etc

| Violleta2022 a răspuns:

Inchide televizorul, ca-i de la filmul de la TV laughing

| Zuzu1991 a răspuns:

"acum 9 ore | Jassmina a răspuns:
Inchide televizorul, ca-i de la filmul de la TV"

cineva din Australia bate campii cu ce se intampla in Bucuresti... YUCK
si eu le-am auzit, si au fost avioane de vanatoare, pentru ca au trecut foarte repede si am auzit vreo 3